Moskitiery

Zarówno dom jednorodzinny, jak i mieszkanie w apartamentowcu może napotkać ten sam problem w okresie letnim - nadmiar owadów, próbujących dostać się do środka. Doskonałym rozwiązaniem powstrzymującym niepożądanych gości są moskitiery, które należy zamontować na ramę okienną lub drzwiową. Oferujemy liczne warianty naszych produktów:

 

moskitiera stała

Moskitiera stała

To rozwiązanie przeciw owadom nadaje się do montażu we wszystkich systemach stolarki okiennej, zarówno drewnianej, jak i z PCV. Prosty i pewny sposób mocowania ramki na za pomocą uchwytów obrotowych, bez naruszenia struktury ramy okiennej, chroni skutecznie nasze pomieszczenia przed owadami. Produkty wykonane są z aluminium w kolorze białym, brązowym i drewnopodobnym z grafitową siatką.

 


moskitiera drzwiowa

 


Moskitiera zwijana

Dzięki wykorzystaniu mechanizmu sprężynowego, jest ona bardzo prosta w użytkowaniu. Siatka chowana jest w kasecie i opuszczana w prowadnicach, podobnie jak w roletach kasetowych i roletach zewnętrznych. Można ją zamontować na stałe we wnęce okiennej. Dodatkowym zabezpieczeniem (uszczelnieniem) przeciw owadom jest włosie (szczotki) w prowadnicach i listwie dolnej. Produkt można opuszczać zarówno z pomieszczenia jak i z zewnątrz.

Kolor kasety i prowadnic: biały i brązowy. Siatka może być czarna lub szara.

 

Moskitiera drzwiowa

Występują dwa systemy moskitier drzwiowych: Otwieralna i Przesuwna

 

Moskitiera drzwiowa otwieralna

Jest ona montowana na zawiasach samozamykających sprężynowych. Na przeciwległej stronie dodatkowo montowane są magnesy zabezpieczające przed samoczynnym otwarciem.

Profil w kolorach: biały, brązowy i drewnopodobny. Siatka dostępna w kolorze czarnym lub szarym.

 

Moskitiera drzwiowa przesuwna.

To rozwiązanie działa na rolkach, podwieszone na prowadnicy górnej. Dolna prowadnica stabilizuje cały system. Uszczelki szczotkowe zainstalowane w profilu zabezpieczają i stanowią dodatkową zaporę dla owadów.

Profil w kolorach: brąz, biały i drewnopodobny. Siatka czarna lub szara.