ROLETY ZEWNĘTRZNE ALUMINIOWE

Roleta zewnętrzna antywłamaniowa

·  System Standard SK 45
·  System INTEGRO
·  System RKS

roleta antywłamaniowa zewnętrznaRolety Zewnętrzne (antywłamaniowe) sprawdzają się znakomicie jako dodatkowe zabezpieczenie naszego domu czy biura przed włamaniem. Jednocześnie tłumią hałas z zewnątrz (współczynnik izolacji akustycznej Rw mieści się w przedziale od 36 do 45 dB).
Zabezpieczają pomieszczenie przed nadmiernym nagrzaniem latem a zimą skutecznie polepszają izolacje termiczną (dla Rolety wykonanej wraz z oknem, z profili wypełnionych pianką: współczynnik przenikania ciepła K mieści się w przedziale od 0,33 do 0,76 W/nr) Polepszona izolacja cieplna pomaga zmniejszyć koszty utrzymania ciepła.
Są odporne na działanie czynników atmosferycznych i służą przez długie lata.
Rolety mogą być podnoszone i opuszczane za pomocą paska, linki, sprężyny, korby lub silnika elektrycznego.
Pancerze rolet zewnętrznych wykonane są z profili aluminiowych, dostępne w różnych szerokościach (od PA-39 do PA-77) i kolorach.

Istnieje możliwość wykonania Rolety zewnętrznej z Moskitierą (siatką przeciw owadom)

SYSTEM STANDARD SK 45
Roleta zewnętrzna przeznaczona jest do stosowania w istniejących budynkach (nie wymaga przebudowy nadproża). Roleta zwijana jest do skrzynki aluminiowej umieszczonej na ścianie lub we wnęce okiennej.
Skrzynka jest wówczas widoczna na zewnątrz istniejącego budynku.
Pancerze rolet zewnętrznych wykonane są z profili aluminiowych wypełnionych pianka poliuretanową, dostępne w różnych szerokościach i kolorach.

SYSTEM INTEGRO
Rolety zewnętrzne podtynkowe w systemie INTEGRO. System INTEGRO zapewnia perfekcyjną izolację termiczną i akustyczną, ponieważ jako dodatkowe zamknięcie otworu nie ingeruje w konstrukcję nadproża, okna i drzwi, a tym samym nie narusza ich właściwości izolacyjnych.. INTEGRO to system możliwy do zastosowania również w istniejącym budownictwie w trakcie modernizacji lub przy wymianie okien.

SYSTEM RKS
Rolety zewnętrzne (antywłamaniowe) System RKS zapewnia wysoka estetykę, jaka uzyskana jest dzięki niewidocznej, ukrytej w nadprożu skrzynce. Skrzynka stanowi integralną część muru i przystosowana jest do bezpośredniego położenia na niej tynku.
Montowane w trakcie wznoszenia budynku nadproża styropianowe RKS wykonane są z twardego styropianu zbrojonego.
Skrzynka po zalaniu w nadprożu jest niewidoczna z zewnątrz po wykończeniu domu. Rolety zewnętrzne RKS należy uwzględnić już na etapie projektowania budynku.