LOKALIZACJA
Ul. Traktorzystów 1
02-495 Warszawa - Ursus
GODZINY PRACY
Poniedziałek - Piątek: 8.00-17.00

Dlaczego warto posiadać rolety?

Jeszcze nie tak dawno temu rolety nie należały do ulubionych przez dekoratorów wnętrz przedmiotów. Były praktyczne, ale ich wygląd często pozostawiał wiele do życzenia. Cienkie i białe aluminiowe panele rzeczywiście nie prezentowały się najlepiej. Dzisiaj rolety potrafią być prawdziwą ozdobą stolarki okiennej i stylowym dodatkiem całego pomieszczenia. Czy warto je mieć w swoim mieszkaniu?

 

Najlepsza ochrona przed słońcem

 

Na początku skoncentrujemy się na zaletach rolet, które dotyczą funkcji czysto użytkowych. Dzięki tego rodzaju osłonie okna możemy w prosty i szybki sposób operować stopniem nasłonecznienia w pomieszczeniu. Ta właściwość będzie przydatna przede wszystkim latem, tym bardziej, że żaluzja nie tylko zacieni przestrzeń, ale również ochroni ją przed nadmiernym nagrzaniem. To wygodne rozwiązanie, tym bardziej, że żeby wpuścić do pokoju nieco więcej światła bądź przesłonić salon wystarczy często jeden ruch.

 

Odrobina intymności

 

Łatwe w obsłudze żaluzje do wnętrz stanowią więc przede wszystkim wygodny system do operowania naturalnym światłem z zewnątrz. Ale nie tylko. Rolety uchronią także domowników przed wścibskimi spojrzeniami sąsiadów oraz zapewnią intymność zawsze wtedy, kiedy będziemy tego potrzebować.

 

Piękna dekoracja w Twoim domu

 

Rolety pełnią obecnie także ważną funkcję dekoracyjną. Ich powierzchnia może być zupełnie gładka, jak w przypadku klasycznych osłon okiennych, plisowana bądź składana, jak ma to miejsce w przypadku modeli rzymskich. Producenci prześcigają się także we wzornictwie, dając klientom możliwość wyboru spośród wielu wariantów kolorystycznych oraz deseni.

 

Rolety, w przeciwieństwie np. do zasłon czy firan, są także łatwe w czyszczeniu. Nie trzeba ich wrzucać do prania oraz prasować, a żeby zetrzeć z nich zanieczyszczenia oraz kurz najczęściej wystarczy szmatka namoczona wodą. Wyjątek stanowią materiałowe osłony, ale i w tym przypadku procedura nie jest nadmiernie skomplikowana.

 

Zachęcamy Państwa do przejrzenia naszej oferty. Projektujemy modele materiałowe, kasetowe, zewnętrzne aluminiowe, typu dzień-noc, jak również rzymskie.