LOKALIZACJA
ul. Michała Spisaka 71
02-495 Warszawa
GODZINY PRACY
Poniedziałek - Piątek: 8.00-16.00

FAQ – najczęściej zadawane pytania

Tak, istnieje możliwość zamontowania rolet na okno nieotwierane, przy pomocy specjalnych wieszaków.

Tak, przy pomocy uchwytów bezinwazyjnych, dostępnych w naszym asortymencie.

Jest to możliwe przy niedzielonych drzwiach balkonowych. Należy także pamiętać, że ze względu na ograniczenie wynikające z kaset, rolety muszą być wykonane z odpowiednich materiałów.

Tak, jednak przed montażem należy dokładnie oczyścić i odtłuścić powierzchnię, do której będą mocowane, a po zamontowaniu pozostawić roletę w bezruchu, w celu lepszego związania kleju.

Na rynku dostępne są wersje przyklejane oraz przykręcane. W zależności m.in. od ciężaru rolet czy materiału, z jakiego wykonane są listwy przyszybowe, nasi doradcy pomogą wybrać najdogodniejsze rozwiązanie.

Zwykle nie, chociaż należy je uwzględnić przy wyborze rolet, w celu opracowania specjalnej wersji prowadnic, kompatybilnych z tego typu listwami.

Najbardziej optymalną wersją do okien dachowych są plisy.

W przypadku okien o nietypowych kształtach, doskonale sprawdzą się rolety plisowane.

W zależności od rodzaju, w utrzymaniu czystości rolet wystarczy wilgotna szmatka i delikatny środek czyszczący lub wypranie tkaniny, co jest możliwe w przypadku niektórych modeli.

Niestety, większość rodzajów rolet nie nadaje się do prania. Wyjątek stanowią rolety rzymskie oraz zasłony materiałowe.

Nieprawidłowe funkcjonowanie systemu może być spowodowane m.in. nieodpowiednim montażem lub opadniętym skrzydłem okiennym.

Aby rolety były jak najbardziej skomponowane z wnętrzem mieszkalnym czy biurowym, warto wybrać wersje o tonacji zbliżonej do innych elementów wyposażenia, lub zdecydować się na odcienie neutralne.

Jedynie te posiadające warstwę srebrzystej gumy. W tym celu, najlepiej zdecydować się na wersje wzbogacone o warstwę wykonaną z aluminium lub rolety laminowane.

Nie, ponieważ tego typu modele co prawda służą odbijaniu promieni słonecznych, jednak temperatura otoczenia przedostaje się do wnętrza. Ponadto, na warunki termiczne panujące w danym pomieszczeniu ma wiele czynników, w tym grubość murów czy stopień nasłonecznienia.

Skontaktuj się z nami!

Formularz kontaktowy