LOKALIZACJA
Ul. Traktorzystów 1
02-495 Warszawa - Ursus
Tel.Biuro: (+48 22) 299-31-00
Tel.Produkcja: (+48 22) 299-41-00
[email protected]
GODZINY PRACY
Poniedziałek - Piątek: 8.00-17.00

Roleta materiałowa MINI 19 mm

W naszym asortymencie dostępne jest niezwykle praktyczne rozwiązanie, pozwalające na stworzenie komfortowych warunków we wnętrzach, dzięki możliwości ich odpowiedniego zaciemnienia. Jest nim roleta materiałowa mini 19 mm, którą bez trudu można zamontować na skrzydle okiennym.

Wspomniany model dostępny jest w wielu unikalnych wzorach i wersjach kolorystycznych, dzięki czemu z powodzeniem może stać się funkcjonalnym elementem dekoracyjnym, dopasowanym do każdego pomieszczenia - zarówno mieszkalnego, jak i biurowego.

Prezentowany wariant osłon okiennych posiada praktyczny, samohamujący mechanizm koralikowym, pozwalający na zasłonienie dowolnego fragmentu okna. Dodatkowo, każdą roletę materiałową mini można wyposażyć w dodatkowe elementy, chroniące ramę przed uszkodzeniami, powstałymi wskutek montażu. Korzystając z naszej oferty, możliwe jest również wzbogacenie osłony o boczne prowadzenie żyłkowe, dzięki któremu nawet przy uchylonym oknie, roleta pozostanie w odpowiedniej pozycji, zapewniając komfort użytkowania.