LOKALIZACJA
ul. Michała Spisaka 71
02-495 Warszawa
GODZINY PRACY
Poniedziałek - Piątek: 8.00-16.00

Roleta materiałowa Standard 25 mm

Jednym z elementów, który warto uwzględnić podczas aranżowania pomieszczeń, są osłony okienne. Są one nie tylko dodatkiem dekoracyjnym – pozwalają również na zaciemnienie wnętrza oraz jego ochronę przed nadmiernym nasłonecznieniem. Jednym z rozwiązań, oferowanych przez naszą firmę, jest roleta materiałowa Standard 25 mm, która doskonale sprawdzi się w salonie, sypialni, czy pokoju dziecięcym.

Proponowany przez nas model z powodzeniem można zamontować zarówno do ramy okiennej, jak i ściany, co czyni z niego niezwykle funkcjonalne rozwiązanie. W zależności od indywidualnych preferencji, roleta materiałowa może zostać wyposażona zarówno w standardowy mechanizm koralikowy, jak i system sprężynowy, pozwalający na jej przymocowanie na oknie dachowym.

Warto także zwrócić uwagę na szeroką gamę uchwytów mocujących, pozwalających na prosty i estetyczny montaż osłon, bez ryzyka powstania uszkodzeń ramy okiennej. Oferowane przez nas rozwiązania dostępne są w wielu wersjach kolorystycznych, co pozwala dopasować je do każdego wnętrza, niezależnie od stylu, w jakim zostało urządzone.

Skontaktuj się z nami!

Formularz kontaktowy