LOKALIZACJA
ul. Michała Spisaka 71
02-495 Warszawa
GODZINY PRACY
Poniedziałek - Piątek: 8.00-16.00

Żaluzje 16mm

Żaluzje są niezwykle efektownym rodzajem osłon okiennych, które doskonale prezentują się w każdym wnętrzu. Poza efektem wizualnym, doceniane są również za możliwość dowolnego regulowania poziomu nasłonecznienia we wnętrzu. W tej kategorii prezentujemy niezwykle uniwersalne rozwiązanie, jakim są żaluzje o szerokości lameli 16mm idealnie pasują do każdego rodzaju okien: plastikowych, drewnianych, czy aluminiowych.

Prezentowane wersje, dzięki wąskim piórkom, które można ustawić w dowolny sposób, pozwalają na nasłonecznienie pomieszczenia zgodnie własnymi upodobaniami i potrzebami. Dzięki temu, z powodzeniem można zastosować je w salonie czy w sypialni.

Warto również zwrócić uwagę na sposób montażu naszych osłon okiennych. Zawieszane są między szybami lub na ramie okna. Ze względu na małe gabaryty, polecane są do montowania we wnęce przyszybowej lub w świetle szyby.

Aluminiowe żaluzje poziome 16 mm występują w naszej ofercie w wielu różnych kolorach, co pozwala na ich ideale dopasowanie do każdego wnętrza, niezależnie od stylu, w jakim zostało urządzone. Oferowane modele posiadają również kolorowe dodatki, takie jak drabinka, sznurek czy rynny w odcieniu listew, co pozwala zapewnić wysoką estetykę okien.

Skontaktuj się z nami!

Formularz kontaktowy