LOKALIZACJA
Ul. Traktorzystów 1
02-495 Warszawa - Ursus
Tel.Biuro: (+48 22) 299-31-00
Tel.Produkcja: (+48 22) 299-41-00
[email protected]
GODZINY PRACY
Poniedziałek - Piątek: 8.00-17.00

Żaluzje 25mm

Przygotowaliśmy jeden z najbardziej funkcjonalnych osłon okiennych, jakim są żaluzje 25 mm szerokości umożliwiają precyzyjne zaciemnienie wnętrza. Doceniane są głównie za swoją uniwersalność oraz atrakcyjną cenę, ponieważ typ 25 mm jest najtańszym systemem osłonowym.

 

Prezentowane żaluzje doskonale współgrają z nowymi rodzajami okien PCV, które coraz częściej pojawiają się w domach, mieszkaniach oraz pomieszczeniach biurowych. Żaluzje pozwalają na niezwykle precyzyjne regulowanie poziomem nasłonecznienia, co pozwala stworzyć preferowane warunki we wnętrzu. Dodatkowo, wpływają również na komfort termiczny, ponieważ zimą odbijają ciepło z zewnątrz do wnętrza pomieszczania, natomiast latem pozwalają na obniżenie temperatury, poprzez ograniczenie przepływu promieni słonecznych przez okna.

 

Nasze żaluzje można wyposażyć w różnorodne uchwyty montażowe, przez co można zamontować je w tradycyjnych oknach oraz wersjach dachowych. W naszej ofercie znajduje się ponad 100 wersji kolorystycznych piórek, dzięki czemu z pewnością znajdą Państwo idealny model do aranżowanego pomieszczenia.