LOKALIZACJA
Ul. Traktorzystów 1
02-495 Warszawa - Ursus
Tel.Biuro: (+48 22) 299-31-00
Tel.Produkcja: (+48 22) 299-41-00
[email protected]
GODZINY PRACY
Poniedziałek - Piątek: 8.00-17.00

Żaluzje ISO

W naszym asortymencie dostępne są nie tylko standardowe żaluzje, ale także popularne wersje ISO z lamelami o szerokości 16mm i 25mm, sterowane ręcznie za pomocą systemu koralikowego. Są one nieco bardziej eleganckim i dekoracyjnym elementem wyposażenia wnętrz – zarówno biurowych, jak i mieszkalnych.

 

System prowadzący to standardowe żyłki usytuowane z boku, natomiast górna rynna to rozwiązanie bardzo funkcjonalne. Zaletą modeli ISO jest to, że idealnie przylegają do linii okna, ukrywając widoczne elementy montażu, zapewniając tym samym wysoką estetykę wykończenia.

 

Żaluzje dostępne są w szerokiej gamie kolorystycznej, dzięki czemu można dopasować je do każdego stylu aranżacyjnego. Możliwość dowolnego ustawiania lameli, pozwala stworzyć we wnętrzach wyjątkowy, przytulny nastrój. Świetnie prezentują się nie tylko w salonie, ale także kuchni czy sypialni, stanowiąc doskonałą barierę, chroniącą przed nadmiernym nagrzewaniem pomieszczeń.

 

W celu uzyskania szczegółowych informacji na temat wersji ISO, zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub odwiedzenia naszego sklepu w Warszawie.