LOKALIZACJA
Ul. Traktorzystów 1
02-495 Warszawa - Ursus
GODZINY PRACY
Poniedziałek - Piątek: 8.00-17.00

O nas

Rolety

 

To jeden z głównych filarów naszej działalności, dlatego w ofercie posiadamy bogaty wybór tego rodzaju osłon okiennych. Dzięki zastosowaniu nowoczesnych rozwiązań, nasze produkty są niezwykle funkcjonalne – przede wszystkim doskonale chronią przed słońcem. Nie bez znaczenia pozostaje fakt ich atrakcyjnego wyglądu, dzięki czemu rolety okienne, które wykonujemy w Warszawie będą piękną ozdobą każdego mieszkania. Do dyspozycji klientów oddajemy: rolety materiałowe, kasetowe, zewnętrzne aluminiowe, typu dzień-noc, jak również rzymskie. Są to bardzo wytrzymałe i precyzyjnie wykonane produkty.

więcej o roletach

 

Żaluzje

 

Produktem do okien, który zajmuje miejsce w ofercie od początku istnienia firmy są żaluzje. Zaufało nam już wielu klientów, którzy od lat cieszą się znakomitą jakością naszych produktów. Najbardziej znane są żaluzje aluminiowe, dostępne w naszej ofercie w wielu różnorodnych kolorach, co umożliwia dopasowanie ich do każdego wnętrza. Stanowią skuteczną ochronę przed promieniami słonecznymi, łatwo się je czyści oraz są bardzo wytrzymałe. Do ich zalet należy również niska cena.

 

Polecamy również nasze wyjątkowo piękne, naturalne żaluzje drewniane. Zarówno te produkty, jak i plisy, wykonujemy w Warszawie. Po złożeniu zamówienia, wykonujemy bezpłatnie pomiar, według którego tworzymy element osłonowy na okno najpełniej odpowiadający potrzebom Klienta.

więcej o żaluzjach

 

Moskitiery

 

Szczególnie w okresie letnim, moskitiery powinny zostać zamontowane na każdym oknie, bądź drzwiach. Pozwoli to zabezpieczyć pomieszczenie przed niepożądanymi wizytami różnego rodzaju owadów. W naszej ofercie znajdują się zarówno modele zwijane, stałe, jak i otwieralne i przesuwne – pozwoli to dopasować proponowane rozwiązania do potrzeb każdego domostwa. Zostały one wykonane z aluminium, co uniemożliwia ich łatwe uszkodzenie. Osłony można zamontować zarówno na systemach stolarki drewnianej, jak i wykorzystującej PCV.

więcej o moskitierach

 

Do grona nabywców naszych plis i innych rozwiązań należą zarówno klienci indywidualni, jak również instytucjonalni. Zapewniamy im zawsze kompleksową obsługę, obejmującą także serwis gwarancyjny i pogwarancyjny.

 

Wieloletnie doświadczenie i odpowiednio wyszkolona kadra pracownicza to gwarancja usług na najwyższym poziomie oraz najlepszej jakości wyrobów osłonowych dla okien drewnianych i aluminiowych przy utrzymaniu atrakcyjnych cen, w tym plis i rozwiązań dzień noc oraz moskitier.
Renoma naszych towarów i usług powoduje stale powiększające się grono klientów i firm współpracujących. Zaufało nam wiele firm prowadzących działalność zarówno na rynku polskim, jak i europejskim.

 

Zapraszamy do siedziby AMKO na ulicy Traktorzystów 1 (Warszawa-Ursus).

Skontaktuj się z nami!

Formularz kontaktowy