LOKALIZACJA
ul. Michała Spisaka 71
02-495 Warszawa
GODZINY PRACY
Poniedziałek - Piątek: 8.00-16.00

Żaluzje

Jednym z najczęściej wybieranych systemów osłonowych okien są żaluzje. Nic dziwnego – poza ochroną przed nadmiernymi promieniami słonecznymi, a co za tym idzie przegrzaniem pomieszczenia, cechują się wyjątkowymi walorami dekoracyjnymi.

W naszej ofercie przedstawiamy szereg atrakcyjnych modeli, które wpasują się zarówno w klimat tradycyjnie urządzonego pomieszczenia, jak również świetnie sprawdzą się w nowoczesnych, minimalistycznych przestrzeniach.

Udostępniamy żaluzje pionowe klasyczne, jak również w wersji drewnianej, wykonane z lekkiego materiału typu „bass wood”. Wszystkie z naszych modeli są trwałe, wytrzymałe i odporne na blaknięcie.
Zachęcamy do wybrania swojego ulubionego modelu.

 

Poziome

 

Poszukujesz skutecznej ochrony pomieszczenia przed nadmiernymi promieniami słonecznymi? W takim razie doskonale trafiłeś! W naszej ofercie prezentujemy designerskie żaluzje poziome do samodzielnej regulacji. Oferujemy trzy atrakcyjne modele o różnych szerokościach: 16 mm, 25 mm lub 50 mm. Nasze propozycje świetnie sprawdzają się zarówno w klasycznych, jak również nieco bardziej nowoczesnych wnętrzach.

więcej

 

Drewniane

 

Z myślą o Klientach preferujących wyjątkowy design w naszej ofercie udostępniamy stylowe żaluzje drewniane. Tego typu rozwiązania świetnie współgrają z ramami okiennymi wykonanymi z tego samego materiału. Wszystkie nasze modele wykonujemy ze specjalnego, lekkiego, a przy tym wytrzymałego gatunku „bass wood”. W naszej ofercie prezentujemy artykuły w wielu atrakcyjnych odcieniach.

więcej

 

Skontaktuj się z nami!

Formularz kontaktowy