LOKALIZACJA
Ul. Traktorzystów 1
02-495 Warszawa - Ursus
Tel.Biuro: (+48 22) 299-31-00
Tel.Produkcja: (+48 22) 299-41-00
kontakt@amkorolety.pl
GODZINY PRACY
Poniedziałek - Piątek: 8.00-17.00

Żaluzje

Przedstawiamy Państwu wyjątkowe żaluzje drewniane z lamelami o szerokości 25mm i 50mm. Atutem, który wpływa na ich popularność jest naturalne piękno. Stanowią one element idealnie współgrający z drewnianymi ramami okiennymi lub meblami. Świetnie skomponują się z każdym wnętrzem, w szczególności klasycznym, eleganckim czy urządzonym w stylu rustykalnym, dodając mu wyjątkowego, przytulnego charakteru.

Zalety żaluzji drewnianych

Osłony okienne wykonane z naturalnych materiałów cieszą się coraz większym powodzeniem nie tylko na walory dekoracyjne, ale także ich funkcjonalność. Ustawienie drewnianych lameli można dowolnie modyfikować zarówno ręcznie, jak i przy pomocy napędu elektrycznego. Dzięki temu, możliwe jest regulowanie poziomu nasłonecznienia pomieszczeń zgodnie z własnymi preferencjami.

Żaluzje drewniane doceniane są również za ich ponadczasowy charakter i uniwersalność, która pozwala na zamontowanie ich m.in. w kuchni, salonie czy sypialni. Do ich wykonania wykorzystujemy lekkie drewno typu „bass wood”, dlatego żaluzje te cechują się delikatną konstrukcję. Są jednak przy tym również wytrzymałe. Jest to powód, dla którego nasi klienci tak chętnie wybierają je do swoich domów.

Proponujemy modele dostępne niemal w dwudziestu wersjach kolorystycznych, dzięki czemu możliwe jest dobranie idealnej wersji, która jak najlepiej skomponuje się z aranżowanym wnętrzem. Dzięki unikalnej kolorystyce i wysokiej jakości wykonania, żaluzje drewniane stanowią stylowy system osłonowy okna, który nada pomieszczeniu niepowtarzalnego charakteru.

Montaż

Nasza firma oferuje zróżnicowane sposoby montażu, dostosowany do rodzaju oraz wagi okrycia okiennego. Modele o szerokości lameli wynoszącej 25 mm z powodzeniem mogą zostać zamontowane do skrzydła okiennego. Dodatkowo, możliwe jest ich wzbogacenie o specjalne linki, zapobiegające odstawaniu żaluzji oraz ułatwiające ich użytkowanie.

Wersje o większych listewkach, których szerokość wynosi 50 mm montowane są do ściany lub sufitu, głównie ze względu na swoje gabaryty i ciężar. Dzięki temu, możliwe będzie wyeksponowanie żaluzji, a tym samym uniknięcie uszkodzeń skrzydła okiennego, wywołanych zbyt dużym obciążeniem.

Osobom poszukującym osłon okiennych wysokiej jakości, polecamy nasze żaluzje. Zapewniają wysoką estetykę pomieszczeń mieszkalnych i biurowych oraz pozwalają na odpowiednie zaciemnienie wnętrza. Dodatkowo, wersje drewniane łatwo utrzymać w czystości, dzięki czemu są niezwykle praktyczne. Ponadto wykazują odporność na wilgoć i promieniowanie słoneczne, dzięki czemu z powodzeniem można cieszyć się ich użytkowaniem przez długi czas.

Zachęcamy do szerszego zapoznania się z ofertą firmy Amko i dobrania idealnej osłony okiennej. Warszawa to miasto, w którym mieści się siedziba naszej firmy. To właśnie tutaj od lat powstają niepowtarzalne żaluzje drewniane. Oferujemy je w różnych rozmiarach i wersjach kolorystycznych, dzięki czemu z większą łatwością dopasują je Państwo do wystroju wnętrza swojego mieszkania.

Zmiana telefonu stacjonarnego

Informujemy, że obecnie posiadamy nowe numery stacjonarne: 222993100 i 222994100