LOKALIZACJA
ul. Michała Spisaka 71
02-495 Warszawa
GODZINY PRACY
Poniedziałek - Piątek: 8.00-16.00

Rolety Dzień Noc

Osobom poszukującym oryginalnych rozwiązań w aranżacji wnętrz, polecamy rolety dzień noc, które doskonale komponują się z każdym wnętrzem, niezależnie od stylu, w jakim zostało urządzone. Prezentowane rozwiązanie to system integrujący ze sobą funkcje firanki i zasłonki, pozwalający regulować rozproszeniem światła w każdym wnętrzu, co czyni z niego niezwykle praktyczną i atrakcyjną wizualnie osłonę okienną.

Prezentowane poniżej modele, oferowane przez firmę Amko, są najnowszym typem rolet dostępnych na rynku. Wykonane zostały z tkaniny w poziome, transparentne i zaciemniające pasy, które można regulować zgodnie z własnymi preferencjami, co pozwala zadbać o odpowiedni poziom nasłonecznienia pomieszczeń, a także stworzyć komfortowe warunki do odpoczynku i snu.

W naszym asortymencie dostępne są wersje w ponad 70 oryginalnych kolorach tkanin, które można dopasować do salonu, sypialni czy kuchni, a także pomieszczeń biurowych.

Montaż

Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie, co pozwala zapewnić naszym Klientom jak najbardziej dopasowane rozwiązania. Dlatego w naszej ofercie przygotowaliśmy rolety dzień noc, montowane do sufitu, ściany lub skrzydła okiennego, w systemie wolnowiszącym oraz kasetowym, stanowiącym niezwykle estetyczne rozwiązanie, często wybierane przez naszych Klientów.

Osłony okienne montowane są starannie, profesjonalnie i bezinwazyjnie, dzięki czemu rama oraz inne elementy stolarki otworowej nie zostają uszkodzone. Dodatkowo, nasze modele zapewniają łatwy demontaż, dzięki czemu możliwe jest bezproblemowe zdjęcie rolety w celu m.in. odświeżenia ścian.

Sterowanie

Rolety dzień noc, oferowane przez firmę Amko, mogą być wyposażone w sterowanie ręczne bądź elektryczne, co czyni z nich niezwykle praktyczne rozwiązanie nie tylko do budynków mieszkalnych, ale także pomieszczeń biurowych, gabinetów czy sal konferencyjnych, wymagających zastosowania funkcjonalnych rozwiązań.

W zależności od ustawienia rolet dzień noc, możliwe jest uzyskanie całkowicie odsłoniętego okna, częściowo zasłoniętego, dzięki pasom ułożonym naprzemiennie, bądź całkowicie zaciemnionego.

Nasze osłony okienne będą zarazem praktycznym i estetycznym rozwiązaniem, zarówno w domu i mieszkaniu, jak i przestrzeni biurowej, zapewniając dogodne warunki do odpoczynku oraz pracy.

W celu uzyskania odpowiedzi na jakiekolwiek pytania dotyczące prezentowanych rozwiązań bądź zamówienia osłon okiennych, zachęcamy do kontaktu telefonicznego!

Skontaktuj się z nami!

Formularz kontaktowy