LOKALIZACJA
Ul. Traktorzystów 1
02-495 Warszawa - Ursus
Tel.Biuro: (+48 22) 478-27-31
Tel.Produkcja: (+48 22)478-37-31
kontakt@amkorolety.pl
GODZINY PRACY
Poniedziałek - Piątek: 8.00-17.00

Żaluzje drewniane

Przedstawiamy Państwu wyjątkowe żaluzje drewniane z lamelami o szerokości 25mm i 50mm. Atutem, który wpływa na ich popularność jest naturalne piękno. Stanowią one element idealnie współgrający z drewnianymi ramami okiennymi lub meblami.

 

Do ich wykonania wykorzystujemy lekkie drewno typu „bass wood”, dlatego żaluzje te cechują się delikatną konstrukcję. Są jednak przy tym również wytrzymałe. Jest to powodem, dla którego nasi klienci tak chętnie wybierają do swoich domów żaluzje drewniane.

 

Warszawa to miasto, w którym mieści się siedziba naszej firmy. To właśnie tutaj od lat powstają niepowtarzalne żaluzje drewniane. Oferujemy je w różnych wersjach kolorystycznych, dzięki czemu z większą łatwością dopasują je Państwo do wystroju wnętrz swojego mieszkania.

 

Dzięki unikalnej kolorystyce i wysokiej jakości wykonania żaluzje drewniane stanowią stylowy system osłonowy okna, który nada pomieszczeniu niepowtarzalnego charakteru.

Awaria telefonu stacjonarnego

Jeśli chcą się Państwo z nami skontaktować prosimy o dzwonienie pod telefon komórkowy gdyż chwilowo telefon stacjonarny uległ awarii.

Za wszelkie utrudnienia najmocniej przepraszamy